Apie Secure Lithuania UAB

„Secure Lithuania UAB“ priklauso Baltijos šalių įmonių grupei „Secure“, teikiančiai paslaugas Lietuvoje. „Secure Lithuania UAB“ yra įmonė, turinti 100 % latviško kapitalo, teikianti profesionalias apsaugos paslaugas – fizinės apsaugos, nuotolinio vaizdo stebėjimo, patruliavimo, apsaugos sistemų montavimo, aptarnavimo ir mokymų.

Paslaugos teikiamos Rygoje ir didžiuosiuose Latvijos miestuose. „Secure Solutions Latvia“ priklauso įmonės UAB „Secure Lithuania“ Lietuvoje ir OÜ „Secure Estonia“ Estijoje, teikiančios apsaugos paslaugas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Taline.

Apsaugos firma pasitiki klientai, kurių verslui reikalingas aukščiausio lygio saugumas. Tarp klientų yra prekybos, logistikos ir biurų centrai, gamybinės bei IT įmonės, taip pat ypatingos svarbos infrastruktūros objektai, susiję su valstybės paslaptimi ir saugoma informacija. Apsaugos įmonė užtikrina individualius, verslui pritaikytus apsaugos sprendimus, orientuotus į konkretaus kliento poreikius.

„Secure Lithuania UAB“ profesionalumą ir patikimumą patvirtina gautas pramoninės saugos sertifikatas (IDS). Tai įrodo, kad įmonė yra tvari, turinti skaidrią struktūrą ir pagal teisės aktus patikrintus sertifikuotus darbuotojus.

Įmonė labai vertina darbuotojų lojalumą ir rūpinasi, kad kiekvienas jaustųsi įvertintas, išklausytas ir būtų suinteresuotas tobulėti profesinėje srityje „Secure Lithuania UAB“.

Apsaugos firma turi savo „Secure mokymų centrą“, kuriame esami ir būsimi apsaugos darbuotojai mokosi pagal valstybės akredituotas programas. „Secure mokymų centre“ apsaugos darbuotojo mokymo kursai yra prieinami visiems, norintiems gauti apsaugos sertifikatą.

Secure Lithuania UAB

Įmonės kodas 302807383
PVM mokėtojo kodas LT100010858414
Gedimino pr. 44A-101, LT-01110 Vilnius
Paštas: info@secure-lithuania.com
Tel.: +370 688 75 761