Patruliavimas


Apsaugos firmos patruliavimo paslauga sukurta įmonėms, kurioms būtinas užtikrinimas, jog darbuotojai vykdo savo pareigas, atitinkančias reikalavimus, o įmonės patalpose ir teritorijoje vyrauja tvarka bei saugumas.

Sudarius patruliavimo kontrolės sutartį su „Secure Solutions Latvia“, apsaugos įmonės darbuotojai tam tikru laiku stebimoje įmonėje atlieka patikrinimus.

Patruliuojant taip pat naudojamas vaizdo stebėjimas. Jei pagal su klientu suderintą planą įmonėje numatoma apsaugos kontrolė arba vaizdo stebėjimas atskleidžia neeilinę situaciją, apsaugos darbuotojai atvyksta į įmonę ir patikrina situaciją bei aplinkybes. Apsaugos darbuotojas patikrina, ar įmonės darbuotojai yra atitinkamose darbo vietose, patikrina jų blaivumą arba atlieka kitus kontrolės veiksmus. Patruliavimo paslaugomis naudojasi įmonės, kurių patalpose ar teritorijose eksploatuojami specifiniai įrenginiai, kuriuos reikia nuolat stebėti, pavyzdžiui, šildymo ar elektros prietaisai. Tokiais atvejais apsaugos įmonė atlieka patikrą, kad įsitikintų, jog įranga veikia tinkamai ir nesusidarė pavojingų situacijų.

Prekybos centrams // Parduotuvėms // Biurų pastatams // Gamybinėms įmonės ir logistikos centrams //

Secure Lithuania UAB

Įmonės kodas 302807383
PVM mokėtojo kodas LT100010858414
Gedimino pr. 44A-101, LT-01110 Vilnius
Paštas: info@secure-lithuania.com
Tel.: +370 688 75 761